Строки для ідентифікації переселенців, які отримують пенсії та соцвиплати в «Ощадбанку», можуть продовжити ще на три місяці. Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Такі зміни до відповідної постанови Кабінету міністрів були напрацьовані за результатами роботи Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО.

Зокрема, члени Координаційного штабу пропонують продовжити строк здійснення фізичної перевірки осіб у відділеннях «Ощадбанку» до 31 березня 2024 року. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року.

«Не можна допустити, щоб внутрішні переселенці були позбавлені належних їм пенсій чи соціальних виплат від держави. Тому маємо продовжити період для проходження ідентифікації отримувачами таких виплат, щоб вони встигли це зробити», – зазначила віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Найближчим часом проєкт відповідних нормативних змін має бути винесений на розгляд Кабміну – зазначають у Мінреінтеграції.

Раніше повідомлялося, що в Україні продовжили строки для ідентифікації отримувачів пенсій та соцвиплат в «Ощадбанку» до 31 грудня 2023 року.