У ході робочої поїздки на Донбас Голова Верховної Ради Дмитро Разумков ознайомився з інфраструктурою та службою прикордонників у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське». Про це повідомляє Краматорський Прикордонний Загін. 

«Радий сьогодні побувати на гостинній Донеччині. Сподіваюсь, що незабаром вона буде ще й мирною, і це буде довгостроково. Повернення наших людей, наших територій та відновлення наших кордонів такими, якими вони були до 2014 року - це те, на що ми всі очікуємо», - зазначив у ході робочої поїздки на Донбас Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України ознайомився з інфраструктурою та службою прикордонників у контрольному пункті в'їзду-виїзду «Майорське». Зокрема, Дмитро Разумков поспілкувався з прикордонниками, які виконують завдання у КПВВ під час карантинних обмежень. Голова Парламенту детально ознайомився з порядком здійснення пропускних операцій, цікавився питаннями забезпечення безпеки цивільного населення у разі загострення ситуації.

«На жаль, сьогодні на КПВВ ми не побачили людей, але сподіваюсь, що коли ситуація з поширенням коронавірусу буде кращою, коли дійсно відбудеться повне припинення вогню, контрольний пункт запрацює на повну. Але найбільше хотілося б, щоб з часом КПВВ стали лише пам’яткою історії», - наголосив Дмитро Разумков.

Крім того, прикордонники проінформували Голову Верховної Ради України про функціонування решти контрольних пунктів в районі проведення ООС та повідомили про готовність забезпечити пропуск громадян у всіх визначених КПВВ, у разі прийняття відповідного рішення.