В Україні продовжують втілювати проєкт з обміну старих лампочок розжарювання на енергоощадні. Як повідомив директор Укрпошти Ігор Смілянський, станом на сьогодні, 3 лютого, уже видали понад 760 тисяч лампочок.

Лідером з обміну є Дніпро, куди вже доставили додаткові партії ламп.

Обміняти п’ять ламп розжарювання на п’ять енергоощадних ламп може кожен повнолітній українець. Лампочки можна попередньо замовити через мобільний застосунок «Дія» або просто прийти у відділення Укрпошти й за наявності обміняти. Наразі обмін проводять в усіх обласних центрах, крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та Севастополя. Також лампочки обмінюють у Краматорську, Кривому Розі та Покровську.

За словами Смілянського, у разі неможливості прийти у відділення Укрпошти через стан здоров’я, отримати лампочки за людину може інша людина, пред’явивши її документи (паспорт та податковий номер).

«Вам можуть допомогти наші листоноші або ж ваші рідні чи сусіди. Основне - це мати ваші документи, особисто бути присутнім при обміні не обов’язково», — наголосив директор Укрпошти.

Окрім цього, він зазначив, що неробочі LED-лампочки можна поміняти в тому ж поштовому відділенні. Ця послуга буде доступною місяць після завершення програми.

social.com.ua