Літо тільки розпочалось, а вони вже вирушили у подорож. Старшокласники з різних міст Донеччини беруть участь у проєкті «Екологічними стежками рідної країни», що реалізовується під патронатом Олени Зеленської. В його рамках діти вже стали учасниками низки різних заходів, а зараз попрямували до Києва.
«Екологічними стежками рідної країни»: школярі Донеччини відправились до Києва
![«Екологічними стежками рідної країни»: школярі Донеччини відправились до Києва](/uploads/news/1200x675/43zcujtmxmqp9wskdyr9jbimfts6ewij.jpg)
2024-06-04 16:20:00