Два класи в школах Добропільської та Миколаївської територіальних громад вимушені були піти на самоізоляцію на початку нового навчального року через виявлені випадки захворювання COVID-19 серед педагогів та школярів. Про це директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева повідомила під час брифінгу у Краматорську сьогодні, 3 вересня.

«Ми розпочали моніторинг захворюваності учнів і вчителів. На вчорашній день у нас захворіли двоє учнів і шість учителів. Два класи фактично - один у Добропільській територіальній громаді і один у Миколаївській громаді - діти пішли на самоізоляцію через те, що захворіли їх однолітки і захворіли вчителі. Саме в цих громадах, якщо ми подивимося в розрізі територіальних громад, низький відсоток вакцинації педагогічних працівників», - сказала Тетяна Сідашева.

Вона звернулась до педагогічних працівників, батьків учнів із закликом активізувати процес вакцинації проти COVID-19.

Директор департаменту освіти і науки ОДА також зауважила, що на початку нового навчального року були створені всі санітарно-епідеміологічні умови, щоб освітній процес у школах Донеччини був безпечним.