Тепла нестійка погода з великою кількістю опадів очікується в Україні наступного тижня, з 6 по 12 листопада. Про це розповів кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич – повідомляє METEOPROG.com.

«Атмосферна циркуляція на найближчий період істотних змін не зазнає. Продовжиться активне перенесення вологих повітряних мас із південного заходу. У зв'язку з цим в нашій країні переважатиме нестійкий характер погоди з частими дощами та аномально високими температурами», – повідомив Ігор Кібальчич.

Також він зазначив, що циклонічна діяльність і переважання поля зниженого тиску сприятимуть формуванню туманів, а на тлі високих температур в окремі дні не виключені грози. Вітер переважно південної чверті, помірний, на півдні та сході поривчастий.

У понеділок, 6 листопада, очікується нестійка погода. Пройдуть невеликі, подекуди помірні дощі. У Криму та на південному сході країни місцями можливі грози. Вітер південний із переходом вдень на західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +8…+13°С, вдень +12…+17°С. У південній половині вночі +10...+15°С, вдень +14...+19°С.

У вівторок, 7 листопада, вдень у Карпатському регіоні невеликі короткочасні дощі, на решті території країни без опадів. У південних областях вночі та вранці місцями тумани. Вітер західної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5…+10°С, вдень +12…+17°С, на півдні Одещини до +20°С.

У середу, 8 листопада, вночі у західних та місцями північних областях, вдень на більшій частині країни пройдуть дощі, у центральних регіонах місцями значні. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с, у південній частині південної чверті, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +4...+9°С, вдень у північних та західних областях +7...+12°С, на решті території України +13...+18°С.

У четвер, 9 листопада, у північних, південних та східних областях утримається дощова погода. На решті території країни переважно без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с, у Приазов'ї окремі пориви, 15-17 м/с. Температура повітря вночі +4…+9°С, у західних областях 0…+5°С, вдень +7…+12°С.

У п'ятницю, 10 листопада, під впливом виступу антициклону очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі та вранці в центральних та південних областях місцями тумани. Вітер змінних напрямків, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0…+5°С, вдень +8…+13°С.

У суботу, 11 листопада, в Україні переважно без опадів. Лише вдень на крайньому заході очікуються дощі. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, вдень у західних та південних регіонах окремі пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі +3...+8°С, вдень +8...+13°С.

У неділю, 12 листопада, вночі у західних областях, вранці та вдень у більшості областей окрім сходу пройдуть дощі, місцями значні, у Карпатах із мокрим снігом. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +3…+8°С, вдень +8…+13°С, у західній частині +4…+9°С.

 Раніше повідомлялося, що в листопаді спостерігатиметься кілька потужних геомагнітних бур.