Донецька область традиційно долучилась до проведення акції «Серце до серця», яка вже 16 років поспіль проходить в Україні.

Цьогоріч акція проходить під гаслом «Здорові немовлята!»

«Облдержадміністрація щорічно долучається до акції. Ми вдячні за співпрацю Благодійному фонду «Серце до серця», який веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Акція проводиться з метою придбання різноманітного медичного обладнання. У 2017 році було придбане обладнання для дітей з вадами зору, у 2018 – 2017 роках -  слухових апаратів, у 2019 та 2020 роках, попри пандемію коронавірусу, акція була проведена та придбане обладнання для діагностики та лікування хвороб серця. Цього року акція спрямована на придбання обладнання для перинатальних центрів. Закликаю  всіх  долучатись до збору коштів. Це найменше, що ми, дорослі, можемо зробити задля здоров’я наших дітей», - наголосила заступник голови Донецької ОДА Юлія Костюніна.

Під час презентації акції було зазначено, що кошти, зібрані у певній області, спрямовуються на придбання обладнання саме для медзакладів у цьому регіоні. У випадках, якщо для придбання обладнання коштів не вистачає, вони можуть перенаправлятись з інших областей. Придбане обладнання маркується символікою благодійного фонду, а всі послуги, які надаються за допомогою такого обладнання, безкоштовні.

dn.gov.ua