На час загальнодержавного карантину Донецька обласна служба зайнятості перейшла на дистанційну модель обслуговування клієнтів. Усі міські та районні центри зайнятості Донеччини продовжують свою діяльність у режимі «онлайн».

Фахівці служби зайнятості Донеччини проводять заходи з використанням сучасних онлайн ресурсів – Zoom, Skype та Facebook. Щоденно проходять різноманітні тренінги, семінари, ярмарки вакансій, співбесіди тощо. Перш за все такі заходи направлені на всебічну підтримку підприємців та шукачів роботи в кризовій ситуації, яка склалася на даний момент.

«Від початку карантину обласна служба зайнятості тимчасово переорієнтована на пасивну матеріальну підтримку людей, які втратили роботу. При цьому питання працевлаштування залишається головним у діяльності фахівців служби», – підкреслює директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Для безробітних проводять онлайн тренінги та семінари, які допомагають більш ефективно використовувати сучасні інтернет технології для пошуку роботи. Завдяки вебінарам бізнесмени отримують актуальну інформацію щодо можливостей переорієнтування діяльності та подальшого розвитку підприємств.

Під час карантину клієнти мають можливість отримати відповіді на запитання щодо роботи та надання послуг за допомогою сервісу Skype або зателефонувавши на «гарячу лінію». Контакти центрів зайнятості Донецької області можна знайти за ПОСИЛАННЯМ

Для зручності клієнтів Донецька обласна служба зайнятості запустила чат-бот у месенджері Telegram для консультування в режимі онлайн. Не виходячи з дому, можна дізнатися про порядок роботи центрів зайнятості в цей період, вакансії та онлайн-навчання, телефони «гарячих ліній» та інші контакти, умови фінансової підтримки роботодавців тощо.

Також для зручності на законодавчому рівні було спрощено процедуру подачі документів до центрів зайнятості. Відтепер їх можна надіслати електронною поштою або покласти папери у скриньку біля входу в центр зайнятості у своєму місті. Усю необхідну інформацію щодо подання документів можна знайти за ПОСИЛАННЯМ

Важливо!

Фахівці служби зайнятості телефонують до клієнтів, які подали заяви на реєстрацію в центрах зайнятості чи вже перебувають на обліку. В таких умовах можливі телефонні дзвінки з боку шахраїв, які бажають заволодіти персональними даними громадян.

ПАМ’ЯТАЙТЕ:

- якщо Вам телефонує фахівець служби зайнятості – він обов’язково відрекомендується: назве прізвище, ім’я, посаду та назву центру зайнятості.

- фахівець звертатиметься до Вас на ім’я та по батькові, оскільки ця інформація є в базі даних Державної служби зайнятості;

- фахівці служби зайнятості ніколи не вимагають називати Ваші персональні дані. Навпаки – можуть вказати наявні і попросити їх підтвердити або скорегувати.

- працівники центрів зайнятості ніколи не вимагають називати номери банківських карток, CVV-кодів чи особистих банківських рахунків.

- якщо у названих даних є помилка – фахівець не вимагатиме диктувати правильні дані, а попросить відсканувати чи сфотографувати коректний варіант і надіслати на офіційну електронну адресу центру зайнятості або передати через скриньки для кореспонденції, розміщені біля центрів зайнятості.

Остерігайтесь шахраїв та будьте уважні, спілкуючись із незнайомцями.

Бережіть себе та своїх близьких!