До кінця дня понеділка, 23 березня, достатня кількість тестів на коронавірусну інфекцію COVID-19 буде у всіх областях. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Facebook.

За його словами, вранці в понеділок Нацгвардія в супроводі медиків почне доставку тест-систем коронавірусу, що надійшли, по областях авіацією і спецавтомобілями.

Сьогодні вночі військовий борт привіз з Китаю в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Експрес-тести, а також медичні маски спрямовуватимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, працівників поліції, Держприкордонслужби та інших.

Швидкі тести використовуватимуться бригадами екстреної допомоги для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту.