На інформаційних сторінках понад 206 000 учасників основної сесії національного мультипредметного тесту розміщено запрошення-перепустки.

У них зазначено дату, час і адресу проведення НМТ.

Зверніть увагу: допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочинається за 30 хв і припиняється за 10 хв до початку тестування.

Учасникам НМТ необхідно самостійно сформувати і по змозі роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за логіном і паролем, отриманими раніше.

Учасники, які втратили свої логіни і паролі для доступу до інформаційної сторінки, можуть скористатися додатково створеним спеціальним сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022» - достатньо коректно заповнити поля форми.

З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли ви проходитимете тестування, адже від цього може залежати ваша безпека і безпека всіх учасників національного мультипредметного тесту.