АТ «Ощадбанк» спільно з Пенсійним фондом України започатковано автоматичний перевипуск електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), термін дії яких в частині пенсійного посвідчення (далі — ПП) спливає. Про це повідомив директор департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України О. Малецький.

Процес перевипуску буде забезпечено з подальшим смс-інформуванням пенсіонера про необхідність отримання нового ЕПП у відділенні банку, вказаному ним в заяві на оформлення первинного ЕПП.

Процес перевипуску ЕПП також можливий при особистому зверненні власника ЕПП до будь-якого відділення банку в межах одного регіонального управління по відношенню до відділення, в якому відкритий рахунок для виплати пенсії.

У випадку потреби у перевипуску ЕПП у зв'язку з необхідністю внесення змін в частині ПП, наприклад, зміни персональних даних, виду пенсії тощо, таке переоформлення здійснюється в загальному порядку за зверненням до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем перебування особи на обліку.

При отриманні нового ЕПП старе ЕПП вилучається банком та знищується відповідно до чинних процедур.

Додатково повідомляється, що Пенсійним фондом України згідно наказу від 01.08.2019 №94, розпочато смс-інформування пенсіонерів, у яких закінчується термін дії ПП, про автоматичний перевипуск ЕПП.

myrgorod.pl.ua