25 березня відзначатиметься День Служби безпеки України.

З першої хвилини широкомасштабного вторгнення РФ в Україну, що сталося вночі 24 лютого 2022 року, співробітники Служби безпеки разом з усім народом стали на захист Батьківщини.

Зі зброєю в руках ми виконуємо бойові завдання в координації з іншими воєнізованими підрозділами безпосередньо у зонах бойових дій.

Виявляємо та притягуємо до відповідальності агентів ворожих спецслужб, котрих загарбники намагаються залучити як до відкритої, так і до підпільної війни проти України.

Затримуємо колаборантів, «корегувальників», знешкоджуємо диверсійно-розвідувальні групи.

До виявлення ворожих агентів, ДРГ та фіксації переміщень ворожої техніки можуть залучатися і українці. Для цього було розроблено офіційний чат-бот у Telegram t.me/stop_russian_war_bot. 

Вже за кілька днів за координатами з чат-боту було розбито чимало російської техніки та завдано серйозних втрат ворогу.

Також СБУ впевнено тримає кібероборону – оперативно запобігає загрозам в національному інформаційному та кіберпросторі. Власне, вторгненню РФ передували дві масштабні кібератаки на вебресурси державної влади України (у січні та лютому).

Така багатовекторна протидія ворогу наразі забезпечує стабільну роботу інформаційних систем органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення.

Окремим напрямом роботи СБУ стало документування доказів воєнних злочинів РФ на території України для пред’явлення у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.

Окрім того, СБУ співпрацює з фондом «Повернись живим» і волонтерськими організаціями, а для допомоги українцям створено Об'єднаний центр з пошуку та звільнення полонених.

Та головне, що у весь цей період Служба безпеки України не лише захищає країну та її громадян, а й оперативно інформує про свою діяльність. Ми задіяли всі доступні соціальні мережі, щоб бути ближчими до кожного українця і допомагати одне одному у ці скрутні часи.

Разом до перемоги!