Підтримку внутрішньо переміщеним особам з Донеччини надають 67 гуманітарних штабів/центрів/хабів у 16 областях.

На сьогодні для підтримки внутрішньо переміщених осіб облдержадміністрацією, райдержадміністраціями, військовими державними адміністраціями та військовими адміністраціями населених пунктів Донецької області утворено 67 гуманітарних штабів/центрів/хабів у 16 областях (27 містах) України. До роботи в штабах залучено працівників місцевих органів влади, які перемістилися за межі Донецької області.

В таких локаціях евакуйовані мешканці Донецької області можуть отримати широкий спектр послуг: надання консультацій із соціальних та інших юридичних питань, психологічну та гуманітарну допомогу, соціальну та психологічну адаптацію для дітей та молоді, надання медичних послуг та консультацій, сприяння у працевлаштуванні ВПО, покращення цифрової грамотності, співпраця з підприємцями та допомога релокованому бізнесу.

Організовується проведення освітніх, навчальних та мотиваційних заходів, заходів щодо адаптації внутрішньо переміщених громадян у приймаючих громадах (інтеграція ВПО), заходів з реалізації соціальних проєктів, проведення тренінгів для персоналу гуманітарних центрів тощо.

Інформацію про адреси гуманітарних штабів/центрів/хабів для внутрішньо переміщених осіб з Донецької області знайдете за посиланням