На Донеччині ще одна смерть від коронавірусної хвороби. Новою жертвою стала 70-річна мешканка Костянтинівки.

Як повідомив очільник ДонОДА Павло Кириленко, четвер, 24 вересня, COVID-19 в області діагностували у 84 осіб, зокрема у восьми дітей і двох медпрацівників:

– 25 у Краматорську (3 дитини);

– по 9 у Слов’янську (1 дитина) і Бахмуті (1 дитина);

– 8 у Мар’їнському районі;

– 7 у Мирнограді (1 дитина);

– 6 у Маріуполі;

– 5 у Торецьку;

– по 4 у Вугледарі і Покровському районі (2 дитини);

– по 2 у Соледарській ОТГ і Ясинуватському районі;

– по 1 у Світлодарську, Лиманській ОТГ і Мангушському районі.

Через стрімке розповсюдження коронавірусної хвороби Донецькою областю Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій учора ухвалила рішення позбавити окремі міста й райони області статусу зеленої зони.

Зокрема, до жовтої зони потрапили міста Бахмут, Краматорськ, Мирноград, Маріуполь та Слов’янськ, Великоновосілківський, Покровський та Слов’янський райони. У жовтій зоні заборонено відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Вугледар віднесено до помаранчевої зони.

Нове зонування набере сили з понеділка, 28 вересня, і залишатиметься чинним 14 днів.

«Часткова втрата статусу зеленої зони негативно відіб’ється і на економіці регіону. Тому закликаю всіх до відповідальної поведінки, аби ситуація не стала ще гіршою. Уникайте масових скупчень людей, особливо у вихідні та святкові дні. Ретельно мийте руки з милом, носіть і постійно міняйте маски. Бережіть себе та своїх близьких!» - написав Павло Кириленко.