Для забезпечення мешканців міста Селидового теплом в громаді вже встановлюють модульні котельні. Про це повідомив начальник Селидівської МВА Анатолій Немченко. 

«Опалення буде – це найважливіше. Газопостачання немає, адже лінія фронту не зрушила, газогін знаходиться на лінії розмежування. Тому газу як в нашій громаді, так і в Курахівській, Авдіївській немає. Тому на даний час вже встановлюють модульні котельні, йде технологічний процес», – повідомив начальник Селидівської МВА.

Нові модульні котельні обладнають твердопаливними котлами. Вони мають впоратися з опаленням багатоповерхівок Селидівської громади, які раніше були підключенні до централізованого опалення.

«Дві котельні в місті Українськ, чотири – в місті Селидове. У центральній міській лікарні Селидового також встановлюють котельню. Підключаємось до мереж, які існували, тільки котли будуть опалювати не газом, а твердим паливом», – пояснює Анатолій Немченко.

Цей масштабний проєкт реалізується обласною військовою адміністрацією, департаментом житлово-комунального господарства разом з «Теплокомуненерго». Впоратись намагаються якнайшвидше, але дати завершення робіт поки не називають. 

«Багато ще питань саме із підключенням багатоповерхових будинків, тому що опалення не було рік. У якому стані мережі – ми це все постійно обстежуємо. Також є багато людей, які виїхали, у квартири треба буде якось потрапити. Тому багато питань, але процес йде, і наші мешканці будуть з теплом», – підкреслив Анатолій Немченко.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що у Покровський громаді названа дата початку опалювального сезону.