До українських бійців на передову відправилася чергова партія автомобілів-баггі зі сталі Метінвесту. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

Автівки були виготовлені з металопродукції компанії Метінвест-СМЦ у рамках мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова.

Баггі – це швидкі, маневрені, прості та надійні авто, які чудово зарекомендували себе у складі малих груп наших воїнів. Завдяки простій конструкції та високій прохідності вони легко переміщуються бездоріжжям та чудово підходять для швидких рейдів у тил ворога, розвідки. Залежно від моделі, багі можуть комплектуватися різними видами озброєння, зокрема кулеметами чи гранатометами, а їхній екіпаж зазвичай складається із 2-3 бійців.

«Конкурентною перевагою під час війни є ефективна техніка. Усвідомлюючи потребу ЗСУ в швидких та практичних авто, у межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова, компанія підтримує виробництво багі для воїнів. Мобільні автівки мають просту конструкцію, легко ремонтуються, а отже, зможуть прослужити довше та ефективно працюватимуть на перемогу України», – зазначив генеральний директор Метінвест-СМЦ Ігор Тонєв.

Метінвест системно поповнює автопарк ЗСУ надійним транспортом. На початку війни це була переважно техніка з підприємств компанії, згодом вдалося налагодити закупівлю та доставлення необхідних моделей з-за кордону. Найпопулярніші – повнопривідні буси та пікапи, а також «швидкі» для фронтових медиків. Загалом, від початку повномасштабної війни компанія передала українським воїнам 423 автівки та 1,3 млн літрів пального.

Окрім того, Метінвест передасть 200 захисних конструкцій для убезпечення вартових бронемашин ЗСУ. Основа для виробництва такої надійної броні – та сама бронесталь, якою комплектують бронежилети Метінвесту.