Як вже повідомлялось, сьогодні вранці ворог атакував Україну. Про влучання в об’єкт енергетичної інфраструктури повідомляють в Укренерго.

«У четвер, 21 вересня, через наслідки першої за 6 місяців ворожої атаки, є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах, - йдеться в повідомленні.

Через наслідки атаки були часткові знеструмлення в Рівненській, Житомирській, Київській, Дніпропетровській, Харківській областях. Триває відновлення живлення споживачів. Через бойові дії та з інших причин без світла на ранок залишається 398 населених пунктів.

НАСЛІДКИ ТЕРОРИСТИЧНИХ АТАК НА ОБ’ЄКТИ ЕНЕРГОСИСТЕМИ

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень окремі об’єкти в західному та центральному регіонах. Було частково знеструмлено споживачів в Рівненській та Житомирській областях.

Наразі роботу магістральних мереж в регіоні відновлено, триває заживлення побутових споживачів в мережах обленерго. Також під час атаки зазнали пошкоджень мережі обленерго в Дніпропетровській, Київській, Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи почались одразу після відбою тривоги.

В Укренерго звертають увагу, що зараз зарано робити висновки щодо початку нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури і просять користуватись перевіреними джерелами інформації.

МЕРЕЖІ ОБЛЕНЕРГО

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 398 населених пунктів. Крім наслідків ракетної атаки вранці, є пошкодження мереж через артилерійські обстріли в прифронтових районах: Донеччини, Запоріжжя, Харківщини, Херсонщини, Сумщині. Відновлення живлення відбувається за безпекової ситуації та з дозволу військових.

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Триває планова ремонтна кампанія на об'єктах генерації.