Бажаючи придбати авто з-за кордону, чоловік, довірившись недобросовісним продавцям, втратив понад 270 тисяч гривень. Як повідомляє Покровське РУП, за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження та радять громадянам бути більш обачними при купівлі товару через мережу Інтернет.

До поліції звернувся 65-річний житель Добропілля та повідомив, що його ошукали невідомі. Зі слів потерпілого, він знайшов в Інтернеті оголошення про продаж автомобілів із-за кордону. Аби обговорити всі подробиці угоди, чоловік зв’язався з автором оголошення. Останній запевнив, що ввезе вподобане авто, але треба буде сплатити кошти за певні послуги. Заявник погодився та декілька разів, різними платіжками, надсилав гроші на вказані продавцем банківські рахунки. При цьому, аферист вигадував безліч легенд, скільки потрібно заплатити задля купівлі авто.

Через певний час продавець перестав виходити на зв'язок, тоді потерпілий і зрозумів, що його ошукали, та звернувся до поліції. Чоловік втратив понад 270 тисяч гривень.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України. Досудове розслідування триває.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням не довіряти підозрілим особам, не надсилати свої особисті дані та не оплачувати заздалегідь товар, не впевнившись в його існуванні.

Як повідомлялось раніше, за іншою схемою втратила свої заощадження мешканка Селидового.