АТБ тимчасово припиняє діяльність магазинів на території Донецькій області. Про це повідомили в прес-службі компанії.

«У зв’язку із стрімким загостренням військової ситуації у Донецькій області, компанія «АТБ-маркет» тимчасово призупиняє діяльність магазинів торговельної мережі «АТБ» у регіоні. Таке рішення обумовлене високими ризиками небезпеки життю та здоров’ю відвідувачів та співробітників магазинів, суттєвими труднощами з безперебійним постачанням продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також введенням у області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану», – повідомляють у компанії.

На початок повномасштабної військової агресії на Донеччині працювало 57 магазинів торговельної мережі «АТБ». За час воєнних дій компанія була вимушена закрити 53 магазини, з них 28 були пошкоджені під час ракетних та артилерійських обстрілів.

За період окупації регіону агресором було захоплено та привласнено 24 магазинів торговельної мережі «АТБ». На їх базі відкриті російські аналоги мереж «Мера», «Ситий маркет» , «ТМ Маркет» та інші.

Останнім часом у Донецькій області працювало 4 магазини торговельної мережі «АТБ»: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці.