Гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», створений Групою Метінвест і ДТЕК, найбільшими бізнесами SCM, у координації з Фондом Ріната Ахметова, з моменту започаткування працює в режимі нон-стоп. Тож зараз кількість залучених компаній-донорів росте, а масштаб гуманітарної підтримки українців невпинно збільшується. 

Війна вбиває не тільки кулями й снарядами. Не менше шкоди, ніж зброя, завдає гуманітарна криза, коли мирні жителі потерпають від нестачі продуктів і медикаментів. Щоб убезпечити українців від можливої продовольчої катастрофи, з перших днів повномасштабного вторгнення РФ Група Метінвест і ДТЕК, у координації з Фондом Ріната Ахметова, створили гуманітарний проєкт «Рятуємо життя». Його первинна мета – налагодити системне постачання харчових продуктів, товарів першої потреби та медикаментів в Україну з їх подальшим розподіленням у регіони, що потребують нагальної підтримки.

За час існування проєкту вже доставлено 3045 тонн наборів першої потреби. Їх отримали 56903 людини – діти, люди похилого віку, жінки. Вся допомога передається безоплатно за максимально спрощеним форматом – прийшов, надав документи посвідчення особи, отримав пакунок.

ГЕОГРАФІЯ ДОПОМОГИ

У регіони України доставлено 2736 тонн наборів першої потреби: 1113 тонн – у Запоріжжя, 962 – у Кривий Ріг, 549 – у Кам’янське, 401 – у Дніпро.

«Рятуємо життя» починався як внутрішній гуманітарний проєкт Групи Метінвест і ДТЕК, найбільших бізнесів SCM, у координації з Фондом Ріната Ахметова, однак досить швидко він отримав довіру міжнародної спільноти. Днями надійних партнерів стало ще більше. Фонд Do it together підписав меморандум про співпрацю з Agritrade Ukraine, що виступає Координаційним центром Федерального міністерства продовольства й сільського господарства Німеччини. У межах угоди планується надходження 200 тонн харчових продуктів і предметів першої потреби щомісячно. Завдяки цьому партнерству приблизно 30000 мешканців постраждалих регіонів зможуть жити більш якісно та не боятися голоду. 

Допомога від Німеччини надходитиме в Україну регулярно і зробить гуманітарний рух проєкту «Рятуємо життя» потужнішим. Сьогодні проєкт підтримують майже 90 донорів і партнерів з  Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ та інших країн. Наразі сумарне охоплення допомоги проєкту становитиме до 100 000 людей.

ДОПОМОГА В ЦИФРАХ

Сумарне охоплення допомоги гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» становитиме до 100000 людей.

Також у травні розширилися напрями гуманітарної підтримки. Окрім харчових продуктів і речей першої потреби, в Україну надходять і медичні препарати. Медзаклади Запоріжжя та Кам’янського отримали препарати й витратні матеріали на 238 тисяч євро від гуманітарного проєкту «Рятуємо життя». На черзі – вітаміни для дорослих і дітей. 

Показово, що навколо доброї мети проєкту «Рятуємо життя» об’єдналися не тільки великі компанії, а й прості люди – співробітники Метінвесту. Вони роблять пожертви у благодійний фонд Do it together: https://bit.ly/DoItTogetherFund. Наразі сума внесків від працівників компанії складає понад 100 тисяч євро, а загальна сума грошима й гуманітарних товарів від донорів – 1321 тисяча євро. Фонд працює на принципах прозорості та регулярно звітує щодо своєї діяльності. 

Дякую кожному співробітнику та партнеру, що долучилися до гуманітарної місії, за неймовірну підтримку проєкту «Рятуємо життя»! Завдяки вашій небайдужості ми ще раз довели: для людей з відкритим серцем не існує складних завдань. Ми цінуємо кожного, хто підтримує українців у цей непростий час, і закликаємо якомога більше людей, компаній і країн стати до лав благодійників. З вірою в перемогу  світла й добра.

— Юрій РИЖЕНКОВ,генеральний директор Групи Метінвест.

Більше інформації про «Рятуємо життя» є на офіційному сайті: https://bit.ly/SavingLivesProject.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Джерело: METINVEST MEDIA