Бізнесмен Рінат Ахметов закликає до єдності влади, бізнесу, громадян України та оголошує про сплату компаніями SCM податків наперед у сумі 1 млрд грн.

«Я неодноразово казав і повторюю знову, що наша спільна мета — сильна, мирна, незалежна, цілісна Україна в межах визнаних міжнародним правом кордонів. Кожен на своїй ділянці має зробити все для посилення країни», — йдеться в його коментарі, переданому агентству «Інтерфакс-Україна» у вівторок.

«Загроза вторгнення потребує максимального єднання. Це стосується і влади, і бізнесу, і всіх без винятку громадян України. Єдність зараз — питання виживання країни», — заявив Ахметов.

На його думку, «зараз Україні як ніколи потрібна стабільність державних фінансів. Бізнес має допомогти державі в цьому. Бізнес SCM сплатить податки наперед — у сумі 1 млрд грн».

«Хочу наголосити — хоч якими б страшними сценаріями нас не лякали, підприємства групи SCM здійснюватимуть усі інвестиції, про які ми оголосили в планах на 2022 рік. Зокрема, у Маріуполі», — йдеться в коментарі.

«Але найголовніша наша цінність — це люди. Я переконаний, допомогу людям бізнес має розділити з державою. Я вже дав розпорядження моєму благодійному фонду. У разі потреби вони допомагатимуть з евакуацією, медикаментами, усім, що буде необхідно. Ми зробимо все, щоби не допустити гуманітарної катастрофи. Куди саме наші зусилля будуть спрямовані, вирішить мій благодійний фонд спільно з бізнесами, місцевою та центральною владою», — зазначив він.

scm.com.ua