В Україні за підтримки компанії Ріната Ахметова Метінвест запрацював «Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими». Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки (ГУР) та керівника проектного офісу групи «Метінвест» Олександра Водовоза.

«Якщо ви втратили зв’язок з близькою людиною, яка перебуває на військовій службі, у зоні ведення бойових дій або на окупованих територіях чи маєте підозру, що ваша близька людина перебуває в полоні у ворога – звертайтеся в уповноважені державні інституції, які опікуються питаннями пошуку та обміну полонених», - повідомили в ГУР.

Щоб штаб запрацював, компанія Метінвест Ахметова надала все необхідне обладнання - офісну техніку, меблі та навіть автомобілі, на загальну суму близько 2 млн грн.

«Штаб не просто допомагає людям знаходити своїх рідних і близьких, він дає надію на їхнє повернення. Рінат Ахметов не стоїть осторонь, він допомагає налагодити роботу Штабу, адже сьогодні всі ми - разом з сім’ями полонених. Разом з усіма, хто допомагає нашій армії», – зазначив керівник проектного офісу групи Метінвест Олександр Водовіз.

На сьогодні оброблено вже близько 4 тисяч звернень від рідних та близьких бійців, які опинилися у полоні або зникли безвісти.

Як відомо, компанія Метінвест Ахметова за півроку війни направила на допомогу Україні та українцям понад 1,9 млрд грн: ЗСУ отримали від компанії понад 500 дронів, 1,6 тисячі тепловізорів, 27 тисяч кровоспинних турнікетів та 500 аптечок.

Також Метінвест забезпечила захисників майже 500 тисячами літрів пального, передала понад 140 одиниць своїх автомобілів і важкої техніки, та придбала для ЗСУ 100 пікапів, джипів та мікроавтобусів, а для військових медиків ГУР – 20 машин швидкої допомоги.