Близько 60% опитаних українців не підтримують рішення Верховної Ради про легалізацію грального бізнесу. Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група "Рейтинг" 16-17 липня 2020 року, інформує Економічна правда.

"Легалізація грального бізнесу та запровадження ринку землі були переважно негативно сприйняті опитаними. Не підтримують ці рішення Верховної Ради близько 60% опитаних, підтримують – біля чверті. Відносно більше тих, хто підтримує останні два рішення парламенту, серед молоді та симпатиків партій "Слуга народу", "Європейська солідарність" та "Голос", - йдеться у повідомленні.

Опитування проводили 15-17 липня 2020 року серед населення віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів.

Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.