50 дітей Мирноградської ТГ вчаться дружити з песиком, що вміє слухати і любить обійми. Як і Покровська, ця громада долучилася до проєкту з хібукі-терапії, який профінансований гуманітарною ініціативою групи Метінвест «Рятуємо життя».
За тим, як психологи навчають дітей та дорослих стати більш стійкими, спостерігали Наталія Бірюкова та Ігор Очеретній.
50 собак-обіймак отримали діти Мирнограда за проектом хібукі-терапії
![50 собак-обіймак отримали діти Мирнограда за проектом хібукі-терапії](/uploads/news/1200x675/aasbfdji1z4ibfnobzizldpilvwb5lgf.jpg)
2023-05-30 16:00:00