Протягом минулого дня поліцейські Покровська задокументували три факти зберігання наркотичних речовин. Про це повідомляє Покровське районне управління поліції.

Проводячи відпрацювання в Покровському районі з метою встановлення осіб, які можуть бути причетні до диверсійно-розвідувальних груп, у садовому кооперативі поблизу Новоекономічного правоохоронці виявили схованку з марихуаною. Усього вилучено 23 скляні банки з наркотиком – близько 10 кілограмів. За цінами чорного ринку знахідка коштує приблизно півмільйона гривень. Наразі поліцейські встановлюють власника схованки.

Того ж дня співробітники поліції виявили 49-річного чоловіка, який отримав посилку з наркотичною речовиною. За словами порушника, незнайомець попросив за грошову винагороду отримати та привезти його посилку. Покази будуть перевірені в ході досудового розслідування.

Ще один правопорушник був виявлений вчора на вулиці міста. Цього разу ним виявився 37-річний мешканець Київської області, який мав при собі нарковмісні пігулки.

В усіх випадках вилучені речовини направлені на експертизу.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.