Протягом доби ворог завдав 2 328 ударів по лінії фронту та житловому сектору.
Постраждали 5 населених пунктів: міста Дружківка, Костянтинівка, Покровськ, Торецьк, село Олексіївка, повідомили в поліції Донецької області.
Пошкоджено 11 цивільних об’єктів, з них 9 житлових будинків.
Костянтинівку окупанти атакували зі ствольної артилерії – травмовано цивільну особу, руйнувань зазнали три приватних будинки та електромережа.
У Покровську внаслідок російських обстрілів пошкоджено приватну оселю та газопровід.
В Олексіївці пошкоджено 4 приватних будинки.
Про оперативну ситуацію в області станом на ранок 11 грудня повідомив і начальник ДонОВА Вадим Філашікн.
Покровський район. Пошкоджено численні багатоповерхівки і приватні будинки у Кураховому та околицях міста. У Покровську пошкоджено будинок.
Краматорський район. У Костянтинівці 1 людина поранена, пошкоджено 3 будинки і лінію електропередачі.
Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 9 приватних будинків, багатоповерхівка і нежитлове приміщення. У Сіверську пошкоджено 3 будинки.
Всього за добу росіяни 6 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 252 людини, у тому числі 22 дитини.